| Alecslisios a întrebat:

REVIN cu aceeasi intrebare nu stiu ce sa aleg sa fac mai departe BOX sau football va rog frumosi spuneti ce si argunmenatai? nu vreau raspunsuri gen la ce esti mai bun ca sunt cam la fel la amandoua sau la ce iti place mai mult opk?

3 răspunsuri:
| Anddrea a răspuns:

Eu as alege box-ul. Te disciplineaza mult mai mult si daca esti bun faci bani ca lumea, iar apoi te poti retrage in glorie. La football-ul trebuie sa fii super bun ca in ziua de azi toti sunt fotbalisti si sa gasesti o sansa sa joci la o echipa buna e foarte greu. Mai multe sanse ai la box, bineinteles daca te apuci serios si muncesti.

| penthouse a răspuns:

Nu m`am chinuit sa citesc intrebarea ta. fa ce`ti place si la ce crezi ca esti mai bun. fara talent si fara sa iti placa ce faci, niciodata n`o sa faci de performanta, sau n`o sa iesi ceva

| sbt a răspuns:

Eu zic box pentru ca majoritatea baietilor fac fotbal si e mai frumos sa vezi muschi la maini abdomen umerii mai largi smug