| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu o intrebare, cativa stiti povestea, l-am iertat din nou,dar a inceput sa fie rece,distant, acum seara cand am intrat o "prietena" de a lui mi-a dat add, i-am spus, si a inceput sa se agite, sa-i dau block si etc. I-am spus ca daca nu are nimic de ascuns nu s-ar agita dar cica nu vrea sa se bage nimeni intre noi si asa.ce sa cred?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu-l mai crezi,agitatia lui demonstreaza ca ascunde ceva si inca, ceva urat.
Las-o pe respectiva sa-ti spuna ce anume, pentru ca vei afla...
Si, nu-l mai ierta, fa-i cadou un cont pe sentimente.ro,sa stea cu 30 odata.
Serios!
Si tu, cauta un baiat doar pentru tine, poate ca meriti, nu?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atata timp cat nu-ti gasesti alt baiat, acesta merita iertat, doar nu o sa stai singura, fara prieten!

| sofisis a răspuns:

Ti-a inselat increderea deja de 3 ori...iti dai seama ca e ceva cu fata asta de e el asa de agitat. Eu de data trecuta nu mai treceam cu vederea si ma desparteam.

| SorinTudor a răspuns:

Mi-e destul de evident laughing baiatu e agitat ca iti ascunde ceva. happy

| unknøwn a răspuns:

Ce tot atâtea împăcări, despărţiri,? Nu-ţi convine ceva la el? Marş la mă-ta acasă. Nu trebuie să se schimbe pentru tine.