| Andreeaaaaaaa a întrebat:

S-a despartit de mine k are nevoi de baiat chatterbox!
Vrea sa se f***a. iar eu i'am zis ca nu pentru ca sunt mica!
Dupa 3 luni jumate in care nu a facut mai mult decat i'am permis imi spune ca nu mai poate ca vrea o pauza.nici macar nu a avut tupeul sa imi spune motivul adevarat! Mi'a zis doar ca e prea mult pentru el!
A trebuit sa aflu de la o prietena care a vorbit cu el!
Merita sa ma mai impac cu el in cazul in care ar vrea din nou?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

E bine ca a facut asa ca sa iti dai seama ce a vrut de la tine. Bravo tie pentru ca iti dai seama ca esti prea mica, nu ca altele ce sar la 11 ani sa se arda cu cine apuca pentru ca le-a lovit iubirea. Daca te iubea cu adevarat si avea ganduri serioase cu tine, astepta cativa ani sa mai cresti si fi pregatita, sa iti doresti asta. Niciodata sa nu faci nimic presata si santajata din cauza iubirii sau a altor lucruri. Replica " daca ma iubesti faci una si alta." e deja veche si cunoscuta de toti, si nu vad la cine mai merge asta. Clar ca nu trebuie sa treci cu vederea si sa fiti din nou impreuna pentru ca sti ce cauta! O sa faci ce vrea el doar sa fiti impreuna? Sunt atatia baieti frumosi si mai gasesti si cuminti daca ai rabdare sa cauti si sa ii descoperi, chiar daca sunt mai rari happy. Bafta iti doresc, si fi indiferenta la cerintele lui.

6 răspunsuri:
| florin630 a răspuns:

Nu

| CappyXD a răspuns:

Eu zic ca nu meritahee hee din moment ce a facut asa.Sunt multi baieti pe planeta asta, ai de unde alege, nu se termina totul la el.

| Sofia29 a răspuns:

Nuuu sa nu faci asta... cred ca tiai dat seama de ce a fost cu tine smug

| DizzyXD a răspuns:

Nuuu
Daca e asa animal incat sa stea cu tine numai pe sex mai bine lasa'l in hormoni lui stricati.

| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,
In nici un caz nu se merita!

| unknown17 a răspuns:

Nu! normal k nu.asta inseamna k nu te iubeste.