| anonim_4396 a întrebat:

S-ar putea ca un barbat de 30 de ani sa se indragosteasca de o fata de 18 ani?

10 răspunsuri:
| Daiana_1431 a răspuns:

Daca o ia pe urmele lui irinel, posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce n-ar putea, indragosteala doare?

| chocolatte a răspuns:

Da! Dragostea nu are varsta! Traiesc o asemenea poveste de dragoste deci vb din experienta, si cunosc cateva cupluri cu o diferenta de varsta asemanatoare!

| Luori a răspuns:

Depinde. se poate.

| Melisa_7996 a răspuns:

Da e posibil intre mine si iubitul meu sunt 10 ani diferenta si ne intelegem perfect e matur cu capul pe umeri si stie ce vrea de la viata si un barbat mai matur intotdeauna te va respecta si iubi mai mult decat unul tanar si nelinistit... o spun din experienta

| Cryssu_2620 a răspuns:

DA. de ce, nu? cand esti indragostit si iubesti, varsta nu conteaza.winking

| daanyelaa a răspuns:

Tot ce e posibil. dragostea nu are varstawinking

| Amelia87 a răspuns:

Da, e posibil.

| Pedala a răspuns:

De una dezbracata, da!

| mihaela_7412 a răspuns:

Da e posibil dc nu...mai era al tv una de 33 si el ded 83 depinde de el si de ea ce anume il va atrage