| anonim_4396 a întrebat:

S-ar putea sa fiu insarcinata? mi-a intarziat ciclu deja 4 zile, am avut ceva scurgerii maronii acum cateva zile, luna trecuta cand am avut ultimul contact sexual, am facut-o fara prezervativ, dar nu a lasat in mine, sunt foarte speriata, tinand cont, ca ciclu in general imi vine regulat

3 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Eu zic sa iti faci un test de sarcina ca sa fi mai sigura si sa nu stai cu frica in san. tot ce e posibil sa fi insarcinata sad funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ce e posibil...mai bine ai incepe cu un test de sarcina

| pufilic a răspuns:

Dar vreau tinand cont,si de faptul ca,acum o saptamana am fost la strand,apa a fost foarte rece,si dupa o zi, cand faceam la baie ma ustura, e posibil sa ma fi racit si din cauza asta sa imi intarzie?