| Agenta000 a întrebat:

S. e o prostie, nu inteleg de ce se face de mai multe ori! De ce nu faci doar o data sau de 2 ori pentru copii si atat? Eu am doar 12 ani si deja cred ca e o prostie! Si mai sunt si virgina asta e normal la varsta mea! Voi care credeti ca este rostul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Esti mult prea mica pentru a intelege ce se petrece in organismul unei adolescente dar mai ales dupa ce vei deveni femeie. Dragostea si iubirea se pot mentine doar daca cele doua persoane sunt atrase sexual.Sexul este o necesitate dar acest lucru tu nu-l poti intelege la varsta ta deoarece hormonii tai inca nu si-au inceput activitatea.Vei mai creste putin si cam in 2 ani iti vei schimba gandirea mai ales daca vei avea si un libidou ridicat.Multa sanatate.

| Mefist0 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Un răspuns ca la carte

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orasmul este cea mai puternica placere, sexul este sanatos, nu este o prostie fara el nu ai exista

| syd2 a răspuns:

Buna
Sunt complet de acord cu aceasta teorie, fiindca sexul e doar o metoda de a te spurca, sufleteste si trupeste, eu cred ca iubirea e de ajuns pentru a mentine o relatie, si iubirea nu se manifesta nici decum prin relatii sexuale, si mai ales ca religia spune ca e un pacat sa faci asta si ca e doar o metoda de a spurca natura divina a sufletului tau, atunci cand faci copii este o necesitate si atunci asta nu se socoate ca pacat, insa in general vad contactul asta ca ceva rau. Si nu am de gand sa-l practit vreodata, numai in cazul cand o sa am copii.
Sper ca te-am ajutat, Infante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii tu ca e o prostie, ai incercat?

| KMaddieK a răspuns:

In general e pentru reproducere, dar se face si pentru ca rezulta placere.