| Mymi a întrebat:

S.O.S...as vrea niste sfaturii...cum sa cuceresti un baiat de varsta mea? am 15 ani imi place de el din clasa a opta. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| noid a răspuns:

Mymi, cred ca am spus chestia asta de atat de multe ori, incat mi s-a acrit... tongue Fii tu insati, nu incerca sa te schimbi pentru nimeni. Toti vrem sa ne gasim pe cineva care sa ne placa si sa ne iubeasca asa cum suntem: cu defecte si cu calitati. Daca tu ii vei ascunde cum esti tu cu adevarat, va iubi ceea ce vede el, nu pe tine. Spune-i in fata ca il placi, dar nu-i spune din prima ca il placi din clasa a VIII-a. Iar daca nu-i va conveni cum esti tu cu adevarat, nu-i nimic... Baieti gasesti pe toate drumurile! Dupa baieti, si dupa tramvai sa nu alergi niciodata, ca obosesti degeaba! Mereu vor veni unul dupa altul.