| anonim_4396 a întrebat:

Sa cumpar ce parere aveti? http://www.altex.ro/ipod-shuffle-apple-mc584bt-a-2gb-usb -argintiu

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu frate cum sa cumperi? mai bine imi dai mie banii laughing cu am mai zis o sa intrebati cand sa beti apa,sa va cacati,pisati... sau intrebari de genu" Prietena mea este in pat dezbracata, se freaca la ****, vrea sa facem sex sau doar ii este cald si are mancarimi"?laughing

| Rya_Oana_1991 a răspuns (pentru ombladon):

Intrebarea a fost pusa dpdv tehnic din cate-mi dau seama, daca e cea mai buna alegere, gandeste inainte sa critici, sau macar critica in mod constructiv.

| Rya_Oana_1991 a răspuns:

Daca dispui de bani, cumpara-ti iPod Nano, e mult mai bun, si nu trebuie' sa-ti iei seria noua cu touch neaparat, ci poti sa-l iei pe cel mai vechi putin.

| anonim_4396 explică (pentru Rya_Oana_1991):

Eu doar sa ascult mp3 cand merg am nevoaie ai avut produse Apple au sunet bun?