| anonim_4396 a întrebat:

Sa fac ce vrea sufletul: sa ma intalnesc cu el sau sa sa imi ascult ratiunea: nu ar fi bine sa se afle pentru ca suntem colegi de munca si am mai avut o relatie lunga cu un coleg?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O relatie cu un coleg de serviciu nu este deloc indicata, cu atat mai mult sa ii iei la rand.

| Demonull a răspuns:

Eu iti propun sa iei pe toti la rand.Pariu ca o sa reusesti?

| Ghiti2011 a răspuns:

Ceti pasa tie de alti ascultati inima frate toti sunt la fel buni cu tine pana au "de ce"

| felina7 a răspuns:

Eu vad ca ti-ai dat singurica raspunsul happy...
De vreme ce te gandesti "nu ar fi bine sa se afle..." eu cred ca v-ati si intalnit deja.