| random134254345 a întrebat:

Sa ii spun mamei ca am fost la curve din pura curiozitate? Am 17 ani și fac volei de performanta faza e ca spun asta deoarece nu știu cum pot afla dacă am luat o boala sau ceva

7 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Daca te-ai protejat sunt slabe sansele sa fii luat ceva grav. Si oricum te poti duce la medic sa iti faci analize. Nu este o idee buna sa-i spui mamei tale ca ai fost la profesioniste.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai facut sex neprotejat atunci ai luat 100% toate bolile pe care prostituata respectiva la are si iti recomand sa mergi de urgenta la un Cabinet de Boli Dermato-venerice si sa-ti faci analize complete, sa nu descoperi peste un cateva luni ca esti infectat cu HIV (SIDA), hepatita B, C, clamidia, trimhonas, sifilis sau cine stie ce alte bolie cu transmitere sexuala.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu te-ai protejat, vei afla in curând dacă ai luat vreo boală.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu văd de ce să îi spui mamei așa ceva, ar fi foarte dubios, nu are ea cum să te ajute dacă ai vreo boală oricum, dar dacă te-ai protejat, sigur nu ai nimic.

| hahahahehehe a răspuns:

In nici un caz sa nu-i zici ca o sa te vada ca pe un nebun. Daca nu ti-a aparut nimic ciudat pe/in jurul penisului si nu ai scurgeri atunci stai linistit, n-ai nimic.

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Buna sefule, stai linistit ii spunem noi da ne numarul ei?

| RAY a răspuns:

Daca ai fii făcut sex cu o fata cum era? Te ai protejat? Nu s-a spart? Ce bts sa iei? O mama nu îți face griji când băiatul face sex, tatăl e mândru de el, îți recomand sa vezi de o iubita că devi sclavul lor