| geogi a întrebat:

Sa ii trimit sms-ul asta?(Asa e firea mea…nu ma pot multumi cu ceea ce mi se poate oferi…Vreau mai mult. te vreau pe tinepuppy dog eyes…. [zambesc pentru ca sunt o persoana care vrea sa iti demonsreze ca te iubeste...plang pentru ca tu nu ma crezi] o sa il atinga? mai ales daca a zis ca si el ma iubeste voi ce parerea aveti?

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine si singura iti poti da seama. Unii baieti pot fi impresionati usor insa altii se lasa mult mai greu.big grin. daca te iubeste va fi sigur impresionat de sms`ul tau, va fi fericit sa vada ca te gandesti la elbig grin Trimite`l, nu ai ce sa pierzibig hug sms`ul e foarte dragut si el il va aprecia

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu alergi după lupte câștigate în războaie pierdute!
Baftă cu sms-ul.
Pa, pa.

| nicol20 a răspuns:

Scumpo degeaba noi iti spunem sa nu il trimiti si tu il vei trimite sau invers eu iti spun sa face ce te indeamna inima gandeste cu inima nu cu capul oricum mesajul este foarte frumos.Bafta

| tim a răspuns:

Geogi, nu fi rea cu el, doar il iubesti, nu?! ai rabdare, si in mod sigur totul va iesi bine. nu trimite mesaje rautacioase ca o sa iasa urat. l-ai trimis pe ala frumos mesaj, foarte bine, e un mesaj superb. acum trebuie doar sa astepti

| geogi explică:

Iam trimis sms-ul si nu am primt nici un raspuns sau apel...tot nu pot sa inteleg dc nu vrea sa se desparta de prietenasa daca o zis ca ma iubeste pe mine ar trebui sa ii mai trimit unu [. ti-ai gasit alta tampita. doar sunt destule. nu e vina ei ca o folosesti. sa ma ranesti. faci spume cand nu reusesti!]laughing

| sofia_kiss a răspuns:

E un msj fff frumos si eu cred ca o sa il atinga si as vrea ca fostul meu prietenul care tocmai ce ne-am desp sa isi lasa orgoliul deoparte si sa imi trimita un astfel de mesaj, daca te iubeste asa cum a zis, sigur ca o sa ii ajunga la suflet. oricum felicitari pentru mesaj chiar e frumos si am sa il salvesz si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Very touching!batting eyelashes