| Anonimusa a întrebat:

Sa il sun pe baiatul pe care il plac? Sau sa astept sa ma sune?
Nu stiu ce sa faccrying

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

Mai bine sa faci tu primul pas poate el nu are curajul sa o faca crezand ca nu il placihappy si decat sa asteplti o groaza de timp mai bine suna-l si intreaba-l ce face ...si daca aveti prieteni comuni poti sa il intrebai daca nu iese si el apoi va puteti duce la magazin sa puteti fi singuri mai mult timpwinking si poate se intampla ceva intre voiwinking spr ca am ajutatbig grin

5 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Suna-l tu! Dar nu prea des, o sa pari disperata.

| Nymphetamine a răspuns:

Esti chair atat de disperata de nu poti avea rabdare sa te sune el?

| LeeJiEun a răspuns:

Eu zic sa il suni si daca dormeai i ceri scuze...El sigur se intreaba acelasi lucru.Sa te sune sau nu.Mai bine suna-l tu pentru ca nu cred ca doarme.Bafta. fundita?big grin

| Aly_2611 a răspuns:

Daca`l suni s-ar putea sa doarma si sa se supere... mai bine asteapta sa te sune el laughing

| SoSecret a răspuns:

Daca o sal suni o sa pari disperata,iar daca astepti,, s-ar putea ca el sa astepte, dar mai bine din cele din urma mai bine ii trimiti un SMS ca sa va intalniti intr-un loc(as spune si locul da nu stiu unde locuiti)winkingeu sunt baiat si asa procedeaza iubita mea iar mie imi place cum facewinking