cami
| cami a întrebat:

Sa presupune ca un baiat place o fata. o vede zilnic.cat de repede o poate uita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O uita atunci cand n-o mai place, chiar daca o vede zilnic.

11 răspunsuri:
cami
| cami explică:

[baietii ast un rasp va rog]

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu prea repede...am patit si eu asasad. Nu o va uita repede dar in cateva luni dispar sentimentele alea de genul ''fluturilor''laughing. Recomandat ar fi sa se reorienteze catre alta fata!

| Elena0210 a răspuns:

Ca sa o poata uita cat mai usor e mai bine sa nu o mai vada sau se fie cu alta tipa

| kh1ss a răspuns:

Depinde de fata...depinde de baiat tongue

| mariazet45 a răspuns:

Destul de greu daca o vede zilnic, probabil lucreaza impreuna, ar trebui sa nu o mai vada macar cateva lunii

| bismark65 a răspuns:

Daca sentimentul nu este reciproc, ii va trece dupa o perioada destul de scurta daca tipul este un pic cerebral

| alexutza_4406 a răspuns:

Depinde de cat de repede vrea... daca o place cu adevarat ii va fi greu, mai ales daca va trebui sa continue sa o vada zilnic... daca nu o va mai vedea ii va fi mai simplu... daca e iubire la mijloc...de multe ori capul spune ceva dar inima spune altceva... e posibil ca daca o place cu adevarat sa nu o uite niciodata si pana la urma sa fie un happy endwinking

| gabriel_7188 a răspuns:

Daca o place si o vede zilnic e foarte greu.

| blabla a răspuns:

Depinde de intensitatea sentimentelor acestuia, daca ii place foarte mult, va fi greu.Eu consider ca depinde si de acea fata, de atentia care i'o da

| ciprian_3925 a răspuns:

In situatia asta ma aflu si eu din pacatesad pur si simplu nu pot sa o uit orice as face gandul tot la ea imi este! si o iubessc cu atat putere! astept sa treaca timpul sa o uit. Ca altceva nu pot face decat sa astept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ochii care nu se văd se uită.
Pa, pa.