| Alex a întrebat:

Sa presupunem ca partenerul/partenera tau/ta nu stie sa sarute frantuzeste, ce faci in situatia asta?

7 răspunsuri:
| Chocolateangeeeel a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat desigur, dar nu ii poti spune"stii nu imi place cum saruti, invata-te si tu" este devastator pentru cineva.Fiecare are un stil de a saruta iar daca nu iti place nu prea ai multe de facut.Doar incearca sa ii zici subtin "iubita/iubitu hai sa incercam sa ne sarutam mai lent(dups caz) mai tandru" Funda?batting eyelashes

| morningstar a răspuns:

Il invat eu laughing

| CrazyTeenager a răspuns:

Invata, se simte.

| danytkd13 a răspuns:

laughingO/Il saruti intr-un mod mai simplu si apoi incerci sa-l/s-o iei cu chestii mai complicatelaughing

| PiratulJack a răspuns:

O invat. Exersam si o sa prinda experienta.

| ExpertInLove a răspuns:

E simplu: il inveti tu :-)). Dar la inceput o iei mai incet.

| DragoStefaN a răspuns:

Il/O inveti. Totul are un inceput, nimeni nu s-a nascut invatat.