| mario a întrebat:

Sa raspunda fetele...conteaza marimea?

13 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Pentru mine nu conteaza marimea. Conteaza cel cu care o fac. Sa am sentimente pentru el, sa aiba sentimente pentru mine.

| shtephie a răspuns:

Conteaza calitatea...winking

| VodkaCoca a răspuns:

Nu conteaza, conteaza sa stie sa o foloseasca, degeaba e mare daca e bleaga laughing, mai bine mai mica si mai jucausahee hee

| evelynne a răspuns:

Pentru mine nu...acum depinde si cat de mica o arelaughing. Mai mult pun pret pe sentimente...

| DevilLife a răspuns:

Nu stiu... e singurul cu care am relatii si e primul deci...nah

dar zic ca daca stie sa o foloseasca nu ar trebui sa contezelaughingo freci pe toate partile si gata

| MonicutZZa a răspuns:

Mda...nu e esentiala, dar conteaza. Adica, la modul ideal, nu ar trebui sa fie nici prea mare pentru ca atunci va deveni dureros, nici prea mica pentru ca...na, e prea mica, deci, dupa onesta mea parere, ar trebui sa fie pe undeva intre 15-18 cm. Dar (exista si un dar) sunt lucruri mai importante, de exemplu, degeaba esti mai "dotat" daca nu stii cum sa iti faci partenera sa se simta extraordinar si nu doar prin penetrare, ci si prin felul de a stimula clitorisul si de a fi, generalizand, bun la pat prin a da orgasme explozive. Daca ai si marimea si priceperea, esti visul oricarei femeiwinking

| Gabriella_1938 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza de cati cm o are...

Răspuns utilizator avertizat
| LifTwist a răspuns:

Pentru mine nu doar frumusetea corpului

| BugsBunny_3789 a răspuns:

Da, normalstraight face Adica, cum poti sa faci sex cu unul care nu are cu ce sa te satisfaca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohhh, yeahhh!

| Mendi123 a răspuns:

Da.

| alle_1071 a răspuns:

Categoric ca conteaza!winking