| anonim_4396 a întrebat:

Sa spunem ca persoana X o place pe persoana Z foarte mult. Z afla, iar reactia acestei persoane este cel putin neobisnuita: rade si se amuza la auzul acestei vesti si mai mult, doreste sa isi bata joc si sa profite de persoana X cu prima ocazie. Ce se poate spune despre Z? Ce parere aveti despre o asemenea persoana si ce spune reactia ei despre caracterul acesteia?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In conditiile descrise mai sus,persoana Z este imatura, neserioasa si lipsita de educatie, in ciuda umorului afisat, acesta este de un prost gust total.
Dar este stiut, cei mai cruzi judecatori sunt copiii si daca aici avem de-a face cu persoane sub 15 ani, poti considera ca Z inca este un copil si nu are de gand sa se marturizeze prea curand.
N-are sens sa te superi pe un copil, nu?

| Awesom a răspuns:

Am patit si eu, dar m-am dezis de sentimentele mele.

| William a răspuns:

Ne crezi prosti? X esti tu, Z e o fata de care iti place. De ce te ascunzi? Si ca sa iti raspund si la intrebare, cred ca ea face misto de tine de frica sa nu faca altii misto e ea.

| AdyAdeluş a răspuns:

Pai persoana Z asta consier ca este foarte imatura si chiar nesimtita fara suparare. Cred ca ea are un caracter prea plin de sine si foarte pretentioasa. Sfatul meu las-o balta, e prea imatura si chiar daca ar accepta relatia o va trata ca pe o joaca de copii. Asa ca bafta

| neutrino a răspuns:

N-am inteles bine daca suntem la ora de matematica sau de chimie. Z este baiat destept, poate avea un caracter neplacut, dar are si umor.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E cea mai normala persoana, asa suntem toti cateodata mai tampitei

| Lvrkiosif a răspuns:

Stai departe de astfel de persoane.

| Omori a răspuns:

Prea multa aroganta si o viata fara prea multa actiune din moment ce vede in X o partida buna.
Cred ca Z ar trebui putin articulat.Si eventual, sa-i prescrie medicul de familie niste pastile d-alea simpatice...uhm,"Demnitate" parca se numeau.

| Sticket a răspuns:

V-a primi exact ce a oferit, peste un timp.