| RAY a întrebat:

Sa spunem ca sunt fata si va intreb credeti ca barbati vor doar sex de la mine? si ce sa aleg intre un baiat cuminte care nu ma atrage deloc si unu frumos dar e curvar da ma atrage?

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

Nu barbatii vor doar sex, sunt unele femei care numai atat au de oferit laughing

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca practici cea mai veche meserie din lume, e normal ca barbatii sa vrea sex de la tine.

| Eduard196 a răspuns:

Alege sa mai astepti

| NameInUse a răspuns:

Vorba aia: unii vor doar sex de la tine. Altii mai vor si o ciorba calda pe langa asta.

| KEiGHT a răspuns:

Intrebarea nr 2... atat timp cat o faci protejat pana capeti exoperienta sa il inveti pe cel cuminte!winking