| vvbbbb a întrebat:

Sa va povestesc. daca ma poate ajuta cineva, am fost cu o fata si ne.am desparti acum cateva luni pentru ca a gasit pe altcineva ea acum s-a despartit de el pentru ca se certau etc si vrea sa revina la mine ce sa fac?

7 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

Te împaci cu ea si sunteți din nou împreună si condimentezi relația

| vocea a răspuns:

Spune-i ca a fost vina ta ca v-ati despartit (chiar daca nu e asa) si iti pare foarte rau, incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea sa o chemi la o plimbare orice numa sa fiti din nou doar voi doi, pe urma incearca s-o pupi.

Răspuns utilizator avertizat
| Damonana a răspuns:

E cam tipic fetelorlaughing
Iti zic din proprie experienta, ca daca s-a despartit de tine ca sa fie cu altul, nu te mai place. Si legat de faza ca vrea sa se intoarca la tine, asta e vrajeala, nu vrea sa ramana singura. Daca te.ar fi iubit cu adevarat, asa cum probabil insinueaza acum, nu te.ar fi parasit deloc. Asa ca vezi.ti de viata ca mai sunt fete.
Multa bafta:*

| corbulalbrosu a răspuns:

Intreaba-te daca au fost plauzibile/valabile motivele care au determinat-o sa se desparti de tine si daca respectivele motive au disparut/nu mai exista acum, din moment ce isi manifesta dorinta de a se reintoarce pentru a relua relatia. Orice om responsabil si-ar pune lui insusi, aceasta intrebare. Analizeaza situatia inainte de a lua hotararea finala. Succes!

| AshuraElric a răspuns:

Iti place sa reciclezi?
Fata are nevoie de atentie si conteaza mai putin de unde vine.

| OMFGConrad a răspuns:

Îți place să fii cârpa cuiva? Mie așa mi se pare!