| cosminelrogl a întrebat:

Sa va spun colegii mei Fete Baieti ma cam iau la misto iar eu vreau macar sa schimb parerea fetelor despre mine sa le atrag automat dc le atrag pe fete baietii nu vor mai comenta dar eu nu-s baiatul jmekeras cu spate care pute a tigara si dc bea o bere inseamna ca e baiat de baiat eu sunt genul sa nu supar si eu nu apar cu bani la scoala mai mult de 3 lei

Răspuns Câştigător
| Oxygene a răspuns:

Fii tu. Asta e singurul sfat pe care ti-l pot da. In primul rand, nu merita sa te schimbi doar ca sa fii la fel cu ceilalti. In al doilea rand, in cazul in care te schimbi, se va vedea de la o posta ca nu esti tu, si vei cadea in penibil. In ceea ce priveste cei 3 lei... daca o fata te place, te place si daca ai 0 lei, si daca ai 100... Invata sa nu te mai uiti in gura lumii, alege sa iti traiesti viata in felul in care vrei tu

8 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Pana si eu am 5 leirolling on the floor)miinim la scl

Răspuns utilizator avertizat
| MEANGIRL01 a răspuns:

Dai dracu pe toti. ca nu te ajuta cu nimic in viata daca te enervezi pe ei. oricum peste 10 ani nu o sa va mai vedeti si o sai uiti laughing nu o sa ramai cu nimic de la ei care o sa te ajute in viatawinking

| cosminelrogl explică:

Si totusi as vrea sa-mi fac o prietena da-ti sfaturi sa atrag fete

| R11 a răspuns:

Pai asta e anturajul din pacate si nu prea poti rezista tentatie sa nu iti doresti si tu sa apari cu mai multi bani la scoala. Si eu 2 lei imi iau la scoala pentru ca de mai mutl chiar nu am nevoie si imi cumpar maxim un covrig dar daca vreau sa imi scot toata scoala la suc iau mult mai mult cati bani ai la scoala nu conteaza mai bien nu mai mergi cu niciun ban pentru ca nu iti aduci banii la scoala ca sa vada smecherii cat de bogatas esti tu ci ii iei ca sa-ti iei un suc o apa ceva de papa happy Toti fumeaza toti se drogheaza iar tu nu vrei asta si chestia asta ca te poti impotrivi celor din jur arata mutl curaj si inteligenta! crede-ma ca ceea ce esti tu e mutl mai presus decat o bere, pe care mutli o beau cu scarba doar ca sa o bea! nu incerca sa te schimbi pentru ei pentru ca o sa regreti poate ca acum nu intelegi ca puterea ta de a face ce nu fac altii e mai speciala decat puterea oilor laughing ce face unu fac toti din scoalawinking intelege mai presus de orice este carisma! adica sa tte faci baiat de gasca fara sa trebuiasca sa fumezi si alte prostii:-J sa te distrezi sa faci farse si pur si simplu sa dai o energie pozitiva celor din jur big hug sa fii deschis si nu acru si inngamfat! mult succes o sa-ti fie mai bine daca vei incerca sa faci de fiecare data HAZ DE NECAZ >big grin

| Mandarinaaa a răspuns:

Nu incerca sa te schimbi prea mult! Doar fi putin mai tupeist, iar daca o fata te-ar placea, sigur nu ar fi pentru banii pe care ii ai la tine, sau pentru ca fumezi, ci pentru personalitatea ta.chiar daca nu esti frumos, ca sa zic asa, nu conteaza, cum ti-am spus, fi putin mai tupeist si mai amuzant, fa-i sa rada cu tine nu de tine! bafta:*

FUNDA?big grinbatting eyelashes