| Orbithh a întrebat:

Sa va zic ceva tare la care vreau ajutorlaughing nu stiu cum sa sarutlaughinglaughinglaughing ma ajutati si pe mine va rog?

Răspuns Câştigător
| MissChocolatte a răspuns:

Hai mai dc radeti de ea ...parca voi sunteti expertii ce sa spun.Stai linistita fata mea ca nu e cine stie ce ...totul vine de la sine toata chestia e sa fii relaxata ca sa ai cu adevarat o amintire placuta.Si mai tine minte ca atunci cand te saruti cu cineva baiatul incepe primul.

13 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Da te invat eu blushing laughing

| MeMyself a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji pentru astahappy. stii cum se zice:
"La momentul potrivit in locul potrivit."
Totul va veni de la sinehappy...big grin

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Exerseaza cu un cal

| solumaam a răspuns:

Ai sa inveti din mers ...nu te panica laughing
Vizioneaza filmele de dragoste pentru ca de acolo prinzi repede orice stil!
Cauta un baiat si fa teste cu el!

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Pai asta nu cred ca se poate explika...adica tot incearca si o sa iti dai seamarolling on the floor

| Evangeline a răspuns:

La 12 ani vrei sa stii sa saruti? Ai rabdare

| george89 a răspuns:

Ai caine? exerseaza pe el, sa vezi ce te invatalaughing rolling on the floor

| ingerasha_9743 a răspuns:

Asta vine de la sine te prinz la prima dejawinkingbafta

| Cory_1336 a răspuns:

Apropieti buzele de ale lui iar apoi plimba-ti limba prin gura lui.bafta! dai funda?

| carabinierr a răspuns:

Nu o sa inveti. in vecivecilor,,, pacat!

| PikySs a răspuns:

In oricate cuvinte am incerca noi sa`ty spunem happy tu tot nu vei intelege tongue ca lucruri de genu` asta nu se explica. se traiesc blushing se simt. pur si simplu`ty lipesti buzele de a le lui. blushing :X si faci ce simti. day dreaming... :X

| HypnoSee91 a răspuns:

Lingi pe cineva in cur si vezi cum e.

| Anutza16_6650 a răspuns:

Ea o rosie si fa practika