| JustFreedom a întrebat:

Sa zicem ca cineva iti pune mana pe fund, tu ce ii faci? rolling on the floor))

Răspuns Câştigător
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Eu sunt baiat si daca imi pune mana un barbat ii spun ba homosexualule si ii dau una dar daca e o fata ii spun la mine sau la tine sau direct in toaleta rolling on the floor

15 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Daca ii buna, pun amandoua mainile si alternez intre parti ale corpului.

| alylove15 a răspuns:

Simplu ii dai o palma si se va calma.

| irina20 a răspuns:

Daca-mi place zambesc, daca nu lovesc happy

| lplostonyou a răspuns:

Ii dai un sarut frantuzesc mare de tot asa cu saliva multa, sa nu te uite in viata lui happy

| Marius2011 a răspuns:

Simplu i pui si u inapoi sau i dai o palma laughing

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai,sunt baiat sa daca mi-ar face asta i-as da un pumn direct in nas

| anaservic a răspuns:

Daca nu esti interesata, i-o iei frumos, te intorci cu spatele si pleci. sau daca e un tip din gasca, zambesti frumos si ii spui ca nu esti interesata

| pitiqtsa a răspuns:

Depinde cinerolling on the floor)) mie sora mea mereu imi pune mana pe fund rolling on the floor) mai ales cand vrem sa scapam de vreunii ne punem mana pe kur si ne pup[am in both rolling on the floor))laughing daca e altcineva i dau o mare palmutalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| byaaaa a răspuns:

Daca e un baiat din gasca mea atunci ii iau mana discret si eu indepartez zamind.
Daca e un idiot obsedat ii zic ceva de genu"Esti un nesimtit" si d-ar putea sa primeasca si o palma ca "recompensa"...laughing)

| loveispain a răspuns:

Ii dau o palma pe care nu o va uita niciodatalaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mi-ar pune cineva mana pe fund? Nu ma imbrac sumar sau ceva de genul.
I-as da un pumn in stomac.Palme nu stiu sa dau bine, asa ca...

| RoulSeaper a răspuns:

Te transformi o.o.

| alexlexy a răspuns:

De ce sa ii dai o palma? O.O Zambesti si mergi in continuaresmug asta le place baietilor.