| EuNoName a întrebat:

Sa zicem ca intr-o zi imi pun o fustita nu prea scurta. Dupa scoala, eu si iubitul meu vrem sa plecam singuri spre casa(saruturi, mangaieri, etc.). Mama ma lasa sa stau mai mult, ca e vineri.Ma duce la el acasa(nu e nimeni-parintii lui vin abia maine), ma ia in brate si ma aseaza cu fundul pe biroul din camera lui si isi desface pantalonii si scoate p***. Daca in timpul ejacularii, el vrea sa imi atinga putin mai tare pi*** cu aia a lui(prin chiloti), se intampla ceva? Ex:ma desvirgineaza, raman insarcinata, sau altceva rau?[P. S.:amandoi avem 15 ani si eu vreau sa il simt in mine, dar mama mi-a interzis clar asta pana la 18 ani]FUNDAA cel mai bun raspuns+VOT.Va rog sa luati asta in seriossad. Chiar am nevoie de niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| ciresik80 a răspuns:

Nu te dezvirgineaza pentru ca dezvirginarea se produce doar la primul contact sexual si nu ramai insarcinata prin lenjerie, spermatozoizi la contactul cu aerul mor in maxim 5 minute

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ai mama ce prieten super ai love struck mi-ar placea asa iubitlove struck

| Originalone a răspuns:

Taratura mica perversa.
Obsedata drecului

| PinkNightmare a răspuns:

Ti ai putea folosi si tu putin capul nu numai hormonii? scuze pentru jicnire dar ar fi bine sa iti deschizi si tu putin ochii.in primul rand chiar crezi ca mama ta ar afla ca nu mai esti virgina si ca nu ai regreta dupa ce o sa faci sex cu iubitul? stii macar ce presupune pierderea virginitatii? dc trebuie sa fii pregatit si fizic si psihic? ti as sugera sa pui mana pe tastatura si sa scrii pe google educatie sexuala, sau pareri ale diferitor pers care au experimentat deja acest lucru.Chestia cu vreau sa il simt in mine o sa iti treaca in cateva luni si cand tu o sa stii ca l ai avut deja in tine ce o sa faci? Gandeste te si tu putin la tine! daca vrei sa vb ceva sau ai nevoie de ceva sfat in acest domeniu, legat de prietenul tau sau orice, da mi un msj in privat

| EuNoName explică (pentru PinkNightmare):

Crede-ma ca eu vreau sa o ascult pe mama,pentru ca ea e adulta si stie ce spune, dar niste joculete din astea erotice, din cand in cand nu fac rau nimanui.straight faceNu-am precizat ca vreau neaparat sa fac sex cu el.

| Katalinn a răspuns:

Stai linistita, Nu are nici o legatura nu ati facut sex.happy

| ozzyyy a răspuns:

Draga mea, la 15 ani mai bine vezi-ti de scoala si de carte.chiar te tenteaza asa mult sa''il simti in tine''.asa cum spui? dar te va tenta tot la fel de mult si cand vei afla k ai fi ramas insarcinata? lol

| RkdRich a răspuns:

Dmneeee ce copil e asta? Ce educatie ai primit? Eu ca baiat la 15 ani nu avusesem niciun contact sexual sh am avut gagicii ogramada. sh u ca fata la 15 ani vrei sa-l simti in tinelaughing) lOlllaughing) la 20 o s vrei s simti doua de'odata in tinelaughing)