| oanard174 a întrebat:

Sa zicem ca maine sunteti obligati de cineva sa plecati pe o insula pustie pentru tot restul vietii si ar trebui sa luati 3 persoane dragi voua, care ar fi acelea? fara rasp idioate, daca se poate.

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Prietenul meu si atat.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer sa merg singur, cu maicamea mai am conflicte din cand in cand si taicameu isi vede de viata lui.

| kobra12 a răspuns:

Singur k e mai bine

| nike19 a răspuns:

Mi ar place sa plec pe o insula pustie, k gagik/iubita/prietena :X

| MasK2 a răspuns:

Pai o persoana care sa imi faca de mancare, una care sa imi faca un adapost si o tarfulita rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...ai zis "dacă se poate"; deci nu e chiar o condiție; așa că mă bag și eu să îți răspund; dacă mă obligă cineva la chestia asta,atunci îl iau pe el primul,ca să vadă cum e,atunci când îți impune cineva - ceva! nu? deci îl iau pe el,apoi îi zic "frate! mai alege tu pe cine vrei,ca să nu zici că sunt băiat rău!"; iar el cu siguranță că o să își aleagă iubita:bun; apoi tot eu îi aduc aminte că ne mai trebuie incă o persoană să ne iasă la numărătoare, și îl întreb dacă pot s-o iau și eu pe a mea; el o să spună că-i normal, și plecăm toți 4 pe insulă; dar nu ajungem chiar toți; aici e faza; pentru că (plecăm cu un vapor,nu?) eu o să-i fac lui vânt peste bord,și atunci se cheamă că rămân doar eu cu fetele,singur! până aici sună frumos; problema e să nu dăm peste Vineri-ăla,și la cum e el negru,și deci mai "dotat" să nu ajung să regret că nu m-am aruncat eu peste bord în locul ăluia de mi-a dat provocarea; de unde trebuie să înțelegi tu,că Vineri,de prea mult timp "stat" singur,va crede că eu sunt "corabia lui salvatoare" pe care o aștepta,ci nu fetele alea bune,cu care am venit eu!
astfel că,draga mea oana,dacă răspunsul meu îți pare idiot,nu rămâne decât să imi urezi să ajung pe insula aia,și să întâlnesc acolo marea mea iubire! iar dacă te-am supărat rău-rău,imi poți dori să stau acolo cel puțin o săptămână! adică:Luni,Marți,Miercuri,Joi, Sâmbătă, Duminică!
pentru că Vineri am mai zis odată!

| Tania a răspuns:

Pai pe persoana care o ador si...cam atat.

| graffman a răspuns:

Pai mi-as lua cel mai bun prieten si 2 bunaciuni tongue

| Gdeni a răspuns:

Telefonul
apa
si un sac de (imbracaminte creme etc)
chiar daca oi fi pe o insula pustie nu trebuie sa arat ca mogli rolling on the floor