| Christine95 a întrebat:

Sagetator(eu) Taur(el) ce ati zice ne-am potrivi?

Răspuns Câştigător
| AnElIkE a răspuns:

Draga mea nu conteaza zodia conteaza stilul vostru de a convietui impreuna si de cum va intelege-ti nu te mai lua dupa toate prostiile cu zodia sunt chestii care chiar nu te ajuta si eu sunt scorpion si el e taur si mai avem si noi scapari cum ar fi certurile acum na fiecare relatie mai are si coborasuri deci asculta-ma si nu te mai lua dupa baliverne... daca imi iei in seama spusele mele foarte bine daca nu nu le ia altcineva darodata si odata o sa-mi dai dreptate...

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Zodiile ar fi compatibile dar nu stiu de ce crezi asa mult in ele

| Neinteresantul a răspuns:

Nu te-ai potrivi, crede-ma! Eu sunt taur. Atrag multe sagetatoare, dar n-as vrea nimic cu ele. Toate sunt la fel... si daca vei insista, vei regreta dupa laughing

| dragos9234 a răspuns:

Nu are nici o treaba zodia cu intelegerea.

Răspuns utilizator avertizat
| ionutaby a răspuns:

Eu sunt Taur, http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/sagetator/taur.php

anyway, startreck97, chair nu sunt dificili taurii, eu unul nu sunt, imi place viata la maxim, aventura, si punem suflet in orice relatie:) Sagetatorilor le plac riscul, dorinta de cunoastere, de aventura, deci cred ca se potrivesc zodiile:)

Dar cum se spune, nu conteaza zodia :))

| ionutaby a răspuns:

Funda?happy

| SnyVi a răspuns:

Seriosstraight face? TPU s-a umplut de prostii...

| alexa90_3066 a răspuns:

Depinde de fiecare, nu conteaza zodiile...important e sa va intelegeti voi.