| VladutzYYOO a întrebat:

Sal all! Am 13 ani jumate si e o chestie ciudata, ca sa vo zic mai direct de cate pri imi fac "laba" imi vine o cantitate mica de sperma si nu arata exact ca si sperma e transparenta, de ce? chiar cand am incercat prima data tot asa dace are cineva vreo solutie va rog dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

E lichid preejaculatorlove struck e ceva normallove struck asa se itnampla cand pe prietenul tau il apuca calduriile si trebuie sa intre in gaurica feteilove struck. e un semn ca trebuie sa te apuci de sexlove struckdrooling

6 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Da,cum a zis si @elasexygagica este lichid preejaculator, nu ai inca sperma va trebui sa mai astepti.

| Spoookster a răspuns:

Nu te lua dupa alti si nu ii asculta. Nu este lichid pre-ejaculator. La inceput pana cand testiculele nu sunt dezvoltate complet. Spermatozoizii nu sunt prea multi in cantitatea de sperma ejaculata. De aceea este totdeauna la inceput mai putin mai transparenta in comparatie ca cea a unui adult. Este ceva foarte normal si se va ingrosa si se va schhimba culoarea in timp. happy

| TeenWolf a răspuns:

Daca faci laba fa-o la toti big grinbig grinbig grinbig grin glumesc... Numai mie famio big grinbig grin

| VladutzYYOO explică:

laughing) ok, mersi de raspuns mai astept si altele tongue deocamdata tu cred ca o sa iei funda

| VladutzYYOO explică:

A12NDRA si ea dc zice sa ma apuc de sex? ca nu inteleg

| anonim_4396 a răspuns (pentru VladutzYYOO):

Pt k e baiat rolling eyes