| Alexalexalexalex a întrebat:

Sal all.
Nu cred ca ar trebui sa radeti dar am 14 ani si dabea ies cu o fata, ea a vrut sa ne sarutam dar eu nu stiu cum sa actionez, in ce pozitie sa tin capul, limba si astea...ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| DulshikaPtTne a răspuns:

Pai tu o apuci de buza de ss ea de buza de jos si totul vine de la sine dar vezii ca dupa veii avea un seniment ciudat

24 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Buna ....totul va veni de la sine ...las-o pe ea sa te sarute/

| Amelya02 a răspuns:

Buna!
Din cuvinte nu cred ca poti retine multe.
Iti dau un video. :*

http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y

| Frumushica96 a răspuns:

Ma lasati-l pe baiat in pace... ce daca nu se stie saruta.lasa ca invata el.nu toti sunt chiar asa de facuti ca tine sa se dezvirgineze asa repedetongue si tu sarut-o nu fii asa de rusinos...nu trebuie sa stii nimic totul vine de la sinehappymult succeswinkingsa ne spui cum a fost:*

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Praf esti tu, ok?
In primul rand, nimeni nu spune care este varsta normala pentru primul sarut. Poate fi la 10 ani... Poate fi la 14... Poate fi la 18, chiar si dupa 20happy. Daca el pur si simplu nu s-a sitit atras de vreo fata si nu a simtit ca vrea sa o sarute, care-i treaba ta, golanule? Sa sarute o fata doar din interes, sa vada si el cum este? Draga, acela nu-l poti numi primul sarutwinking. Pentru ca saruti o fata din interes, nu-i cine stie ce. Dar atunci cand saruti fata pe care o iubesti. Atunci e sarut adevarat.
Si ma rog, ce ratata s-a culcat cu tine sa te dezvirgineze? Aham, probabil a facut-o din intereshappy.
Asa v-ati prostit si voi, ca sa va pierdeti copilaria.
OAMENII BUNII, O SA TANJITI DUPA EA...

De unde am inceput si unde am ajunslaughing.
Imi fine, tu esti prafwinking. De la 13 anithinking Hmm. Bun venit in lumea cocalarilor!
(pacat ca nu sunt si eu pe acolo, cate ti-as zice sa te potolestipuppy dog eyes)

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Hmm... Nu conteaza asteawinking.
TOATE vin de la sine, crede-ma.
Poate e mai bine sa faci tu primul pas ( daca, crezi ca iti va fi mai usor ).
Cum am zis, toate vin de la sine. Nu ai de ce sa te temihappy.
Succes:*!

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Dragawinking...
Nu caut nici o definitie de pe nethappy... Okay?
In primul randhappy. Sunt fata.
Si in al doilea rand. Baiatu' a pus o intrebare la care raspunsul tau trebuia sa il ajute. Si raspunsul tau nu l-a ajutat DELOC. Doar l-ai jignit. Si ma doare undeva daca nu-ti plac manelelehappy. Si eu le urascwinking.
Dar decat sa-l fii jignit, mai bine il ajuta-ihappy...
Praf estihappy.

| Ezio4acb a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

Da are dreptate noi acum putem sa iti raportam raspunsul ca ne folositor si jignitor si vei risca pierderea conului, nu ca near parea rau scapam de unul ca tine care nu poate decat sa se creada cine stie ce B0$$ cool Cocalar de nivel 20 laughing)))

| PhantomaEsteFericita a răspuns (pentru Ezio4acb):

Okaylaughing...
In primul rand. Am mai precizat, sunt fatayawn.
Si plus de asta nu ma cred cine stie ce boss pentru ca nu sunt si nu am de ce sa ma cred boss daca nimeni nu imi da acest ''titlu''winking.
Doar ca raspunsul lui nu l-a ajutat deloc pe baiathappy.
Si din cate stiu eu, pe TPU trebuie sa ajutam oamenii, nu sa-i jignim okay?winking
Nici nu te sictiri sa raspunzi, deoarece, chiar nu ma intereseaza parerea tayawn.

| Ezio4acb a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

Nu, eu eram e partea ta laughing))

| Ezio4acb a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

Eu ma refeream la fraierul ala de mai sus ma, nu la tine laughing)), eu in comentariul meu iti tineam partea happy

| DangerLove a răspuns:

Omul asta a pus o intrebare la care asteapta un raspuns logic. Nu trebuie sa te dai tu mare aici ca nu mai esti virgin de la 13 ani, trebuie sa ii raspunzi daca ai chef, daca nu nu stiu ce mai cauti aici dragulewinking.

Ce domane iarta-ma vi sa il jignesti, explica-i ce sa faca sau taci nu mai intra pe intrebare ¬.¬.

| DangerLove a răspuns:

Deci, nu trebuie sa stii mare lucru, trebuie sa lasi totul sa decurga de la sine. Nu e un itinerar pe care trebuie sa il urmezi. Daca ea stie sa se sarute, incearca sa o umerzi pe ea la inceput iar apoi te vei prinde tu :*.

Daca vrei sa zicem asa, sa ajungi la aceiasi senzatie, baga intr-un pahar cu apa un dop de pluta si incearca sa il iei cu limba. Asa mi-a spus un coleg de liceu ca a invatat smug

Succes si sper ca ti-am fost de folos. Funda love struck?

| alinutzu_6299 a răspuns:

Tu la 13 ani nu mai erai virgin... esti sigur ca nu esti de etnie roma?

Mie nu mi se pare chiar ciudat

| irrumator30 a răspuns:

Primul sarut e ceva magic in viata fiecaruia. Gesturile, pozitia capului la primul sarut, vin de la sine... la inceput nu se foloseste limba, doar buzele. Treptat intra in peisaj limba, incet-incet...

| TheBlackSwan a răspuns:

Te indruma ea, nu te mai agita asa oh go on

| Ezio4acb a răspuns:

Mda, eu impreuna cu restul baietilor si barbatilor de pe intregul glob neam inascut normali (dezvirginati ca sa zic asa), dar la tine vadca este un caz special te-ai inascut virgin! ba tu asta cu praful nu mai rade de saracul baiat, tu care nu stii ca virginitatea la baieti e doar mentala nu si fizica, dar ce discut eu cu toti astiawinking,...

| Ezio4acb a răspuns:

In primul rand fraiere, eu nu sunt cocalar ca tine ba chiar ascult rock si ma mandresc cu asta si in al 2-lea rand nu vezi ca se ia toata lumea de tine laughing daca nu poti sa ajuti poti sa pleci sau nu mai da raspunsuri inutilewinking dar de ce eu mai mare decat tine imi pun mintea cu unul de 13 ani care considera ca,, laba,, e act sexual rolling on the floor ai de capul tau,...

| Ezio4acb a răspuns:

Contului*

| Ezio4acb a răspuns:

A da tu, ba fraiere de unde ai rezultat tu, ca eu sunt fatalaughing)) stii glume din astea proaste facea maicata pe strada cand era micawinking

| PhantomaEsteFericita a răspuns (pentru Ezio4acb):

Okaylaughing.
Scuzelaughing...
Da eu asa am inteles laughing.
Sorrylaughing...

| Ezio4acb a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

Nu-i nimic happy

| PhantomaEsteFericita a răspuns (pentru Ezio4acb):

:*happy.

| Alexalexalexalex explică:

Tu oi fi tigan de-ala de se marita la 14 ani nu?

| Alexalexalexalex explică:

Tu oi fi tigan de-ala de se marita la 14 ani nu?