| anonimul a întrebat:

Sal.am 14 ani si imi place o fata de 13 cu care ma intalnesc pe afara.la inceput nu ma simpatiza deloc dar apoi a vazut ca sunt de treaba si m-a rugat sa o invat sa joace fotbal si tenis cu piciorul(sunt cel mai bun de afara ). fiind fata ma mirat cam tare asta dar am acceptat.acum e destul de buna.niste baieti imaturi au intrebat o data de fata cu toata lumea:alex, tie iti place de bianca? si asa mai departe. eu m-am facut ca nu-mi pasa si nu mai stiu cum da ea a spus:"eu si alex pastram o relatie strict profesionala"laughing. imi spune de multe ori ca is cel mai bun si ca is de treaba si asa mai departe.cand mi-am schimbat tunsoarea cred ca o zis de 10 ori "iti sta foarte bine". ma plimbam cu ea si cu o prietena de ai ai si mi-a spus: "x ma considera fitoasa si urata si proasta si ofticoasa... u nu crezi ca sunt fitoasa si urata, nu? si eu i-am zis ca nu.si intr-o zi i-am zis ca trebuie sa joc serios ca ea sa joace mai bine si glumeam tot timpu. ea nu reusea sa faca nimic si spunea:te urasc si ma impingea si din astea da in gluma"
IN CONCLUZIE credeti ca ma place sau vrea sa fim prieteni?

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fa primul pas, cuceresteo, e nebuna dupa tine fata

| yulyk14 a răspuns:

Cred ca te place! is si eu intr-o situatie de genu!

| yulyk14 a răspuns:

Poti afla asta si din spusele prietenilor big grin da eu cred ca te place!

| TheCrazyBoy a răspuns:

Sa zic pe Scurt...DAA! incearca si ai sa vezi ca iti iese combinatia

| KidduLettzU a răspuns:

Eu zic ca te place...ea doar te tachineaza putin sa vada ce zici tu :d