| dreamcase a întrebat:

Sal.am 14(seaman sa fiu mai mare)). as dori sa am si eu o prietena.cum ar trebuie sa gasesc o fata potrivita? as avea sanse ca ea sa fie macar cu un an mai mare? ce trebuie sa fac ca sa-i placa de mine?

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

În primul rând ai putea să începi prin a nu pune întrebări de genul, eu n-aș ieși cu un astfel de tip care nu gândește singur ce trebuie să facă.

| Emazio a răspuns:

Fetelor in primul rand ii plac baieti mai amri si mai inalti ca ele,si de obicei fetelor le plac baieti raiwinking,incearca sa fi rau,dar nici vandal,vorbeste mai mult cu ea, daca ea nu stie ca esti mai mic ca ea, atunci poti sa actionezi linistitwinking