| anonim_4396 a întrebat:

Sal am o intrebare ce ziceti am plecat intr-o zi de la scoala cu o fata si inca cativa na si tot stateam unu langa altu si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine. A zis ca nu stie.Deci l-am luat ca un NU.Am gresit eu cu ceva?

3 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Pai las-o sa se mai gandeasca dar si dupa 2-3 zile iti zice ca inca se mai gandeste atunci insista si zii sa iti raspunda pe loc DA sau NU.

| anyska_5562 a răspuns:

Nu stie. pai nu inseamna ca NU. las-o sa se ghindeasca nu te grabi. mai fa curte. si totul ok o sa fie :* succeseee

| ComaneciSorana a răspuns:

A zis ca nu stie, nu trebuie sa o iei ca un nu, dai timp la dispozitie sa se gandeasca nu poate sa-ti raspunda pe loc