| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

am o relatie de o luna sh ceva...la inceput totul era bine sh frumos. acum el face c vrea din mine...stie ca il iubesc sh as face orice pentru el... pur sh simplu se joaca q mine...prietenii lui zic ca s-a schimbat mult d cand este q mine...sh ca ma iubeste sincer...ne-am certat d 2 ori sh el a venit plangand la mine sa-si ceara iertare... dar nu stiu c sa mai cred...se joaca q mine... o zi e bine... zice ca ma iubeste sh dupa aia zice ca nu mai vrea sa fie q mine...tot asa... m-am saturat d chestia asta...nu mai stiu c sa fac...stiu ca il iubesc...ast sfaturile voastre...:*:*:*

4 răspunsuri:
| zuly a răspuns:

Da-ti o palma. Serios, nu o spun cu rautate.Eu asa fac cand imi dau seama ca procedez de-a-ndoaselea si totusi nu ma pot opri.
Sau du-te la mami sa-ti dea o palma. Ii spui ce face nemernicul cu odorasul dansei, si sigur te va trezi.
Pastreaza-ti iubirea pentru cine o merita! Stiu ca e greu. mi s-a intamplat si mie, am fost in situatia ta. Dar crede-ma, dupa ce bocesti cateva zile cu perna in brate si iti versi tot amarul, o sa vezi situatia cu alti ochi.

Capul sus si mergi inainte! Multa bafta!winking

| bayatdolce a răspuns:

Complicata situatie... in general profitam de fetele care vdm ca ne iubesc si ar face totu pentru noi devil big grinbig grin acum parerea mea e sa te gandesti bine daca el intr-adevar te iubeste, daca tia demonstrat asta, lasa parerile prietenilor lui ca aia mint la comanda laughingrolling on the floor, si daca tu concluzionezi ca nu te iubeste eu zic sa-l lasi...ca nu merita

| MarYoBenucci a răspuns:

Baiatu asta cam are probleme cu mintea parerea mea e sa-l lasi pana nu o sa-ti faca/faci m-ai mult rau... e un copil chestii din astea nu se facwinking succes

| monyk a răspuns:

Buna, poate din cauza ca i-ai aratat prea mult ca il iubesti, el te folosesti, incearca sa fi putin mai indiferenta sa vezi reactia lui, daca il iubesti, iarta-l si incearca sa il schimbi, daca te iubeste pentru tine va face sacrificiul de a-si schimba comportamentul.