| MafiLove a întrebat:

am si eu o intrebare happy Umblu dupa o fata care are o relatie de 1 an si 8 luni cu un baiat, iar acel baiat a inselat`o cu ink 2 fete si ea stie de lucrul asta, cum sa fac sa ii "deschid" ochii sa ramana langa mine? Am rasfatat`o cu flori, i-am dovedit k sunt romantic si k daca am o relatie cu aceea femeie raman, peste tot unde m`am dus cu ea m`am purtat frumos, i-am spus ca e superba si tot felul de lucruri frumoase, iar acum nu vrea sa auda de mine k a zis ca eu grabesc lucrurile, ajutati`ma si pe mine ca sunt innebunit dupa ea sad sad sad

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca stie ca a inselat-o,inseamna ca l-a iertat pe iubitul ei.
Daca l-a iertat,inseamna ca il iubeste mai mult decat iti imaginezi.
Oricat de mult o iubesti tu,n-o poti convinge sa-l lase!
Si,da,din punctul ei de vedere grabesti lucrurile.
Stie si ea ca iubitul ei e un magar si pe undeva se gandeste sa-l lase.Dar vrea sa faca singura lucrul asta, nu impinsa de tine sau de nevoia ta sa fi cu ea!
Daca ai multa rabdare, s-ar putea sa ai mai multe sanse!

| aryana1991 a răspuns:

Pai poti sa ii faci statuie ca daca ea n stie ce vrea nu ai ce sa faci...parerea mea irosesti timpul aiurea acum.las-o sa se gandeasca ce vrea de la tine de la ala si de la viata.sunt convinsa ca nici ea nu stie de capul ei momentan.

| Mickulash a răspuns:

Singura ta sansa este sa pandesti ca o felina momentul in care sa isi dea seama ca nu este ok si atunci tu o sa poti intra in scena. pana atunci asteapta, daca ea stie ca a inselat-o si tot sta cu el inseamna ca ea chiar il iubeste si nu poti face nimic. timpul rezolva totul.ai rabdare si o sa vezi ce se poate face. succes