| anonim_4396 a întrebat:

Sal asi avea o intrebare sunt baiat si as vrea s stiu cum sa ii spun unei fete ca imi place de ea eu sunt cam timid de felul meu?

2 răspunsuri:
| justme85 a răspuns:

E simplu.primul lucru pe care trebuie sa-l stii e. daca esti timid ai de pierdut.acum depinde ce fel de fata este...invit-o si u la un suculet sau spune-i ca pur si simplu iti place de ea. daca vrei sa vb mai multe...lasa un id de mes ceva.

| T. AC a răspuns:

Justme85 are dreptate dar ai putea si sa iti rogi un amic sa ale asta de la ea prin altii daca si ea te place daca nu abordeaz-o invit-o in oras cu tupeu dar recomand mai intai sa vezi daca ii place si ei putin de tine ca sunt si fete rautacioase si te iau in gluma