| anonim_4396 a întrebat:

Sal,baieţi ce parere aveti voi despre fetele inalte peste 1m 75, nu va uitati la ele ca la niste girafe sau le gasiti neatragatoare? deci ce credeti despre ele?

4 răspunsuri:
| susanumarian a răspuns:

Mie mi se par smechere si ma gandesc doamne sa o am eu pe asta cred ca ar trebui sa sar in sus ca sa pot sa-i dau un pumn in guralaughing

| Grin a răspuns:

Eu cred ca e sexy)) Mi-ar place sa am o prietena asa xD

| Nick95 a răspuns:

Fetele inalte sunt foarte sexy si nu cred ca exista un baiat care sa spuna ca nu ii place de o fata doar pentru simplul fapt ca este prea inalta...

| JuNior1 a răspuns:

Pei sincer sa iti spun mie imi plac fetele inalte...in general fetele inalte is sexy si fuarte dragute, aproximativ la toti baieti le plac fetele inalte