| wasserfest a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat uneori te ignora pentru o perioada (si apoi incepe sa mai vorbeasca cu tine), iar cand ii esti in preajma incepe sa vorbeasca cu alte fete, dar cu tine deloc; te priveste pe furis, insistent, iar cand il observi se uita in alta parte; se joaca in parul tau; se aranjeaza, isi trece mana prin par cand ii esti in apropiere, ii sclipesc ochii cand vorbeste cu tine... etc.

4 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Are sentimente fata de tine dar este timid si asteapta sa faci tu primul pas

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca este IMATUR, dar ca te-a remarcat si doreste sa fie la randul lui remarcat de tine.Inseamna ca are niste sentimente mai mult decat de prietenie fata de tine.Inseamna multe, inseamna ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baiatul te place doar ca este timid! Iar daca vorbeste cu alte fete si cu tine nu ii clar ca vrea sa vada daca iti pasa, daca pati geloasa!

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Cred ca te place.Am patit si eu asa cu un baiat si dupa mi-a marturisit ca ma place.Deeeci...