| florinutzu95 a întrebat:

Sal cum abordez o fata cum vorbesc cu ea pentru ca sunt timid si nu prea stiu imi spuneti

Răspuns Câştigător
| ByCats a răspuns:

Hei! Incearca sa gasesti un punct comun si sa discutati despre asta.Incearca sa o faci pe ea sa isi doreasca sa vorbeasca cu tine.

2 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Orice ai scoate pe gura sa o faci in locul potrivit, nu de aiurea cu necunoscute la semafor si fara graba, gen doua vorbe, vreau nr de tel.Usor,finut,observi daca te place si inaintezi daca e cazul cu o invitatie la cafea, suc..etc.

| dana12848 a răspuns:

Vorbeste cu ia pe facebook.iar in realy time poate o sa aveti ce vb si nu sa mai ai emoti tongue suceeesss