| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Cum iti dai seama daca o fata timida te place? Fetelor care sunteti timide cat timp ati astepta pana cand baiatul de care va place intra in vorba cu voi?(daca si el e foarte timid).ati renunta dupa un timp?

6 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Mie îmi sună a film mut, gen: priviri, zâmbete, poate chiar puțină apropiere, dar niciun cuvânt.
Și totuși, iubirea nu are nevoie de cuvinte, o poți citi în ochi happy

| hellokityy a răspuns:

De felul meu sunt timida, dar genul ala de timida pana cunoaste omul, intelegi? daca si tu esti timid, incearca totusi sa faci primul pas pentru ca nu se stie niciodata, stii vorba aia:cu rusinea mori de foame. Deci ia-ti inima in dinti si intreab-o pentru ca nu trebuie sa te astepti niciodata de la o fata timida sa faca primul pas. Deci esti baiat, atunci FII BARBAT! nu a murit nimeni din astawinking.....mult succes:*

| BirdPheonix a răspuns (pentru hellokityy):

Nu a murit nimeni din asta... Dar de ce sa risti?

| hellokityy a răspuns (pentru BirdPheonix):

Daca o placi cu adevarat poti risca...eu asa zicwinking

| DDoctorita a răspuns:

Daca amandoi sunteti timizi, fa primul pas! Doar nu vrei sa creada ca nu iti place de ea? happy

| DiaVp a răspuns:

Si eu sunt putin timida.Incearca doar s-o bagi in seama, asa o poti citi. Daca i-ai gresit in trecut si ea nu te-a iertat, trebuie s-o rogi in genunchi si sa-i spui "Iarta-ma!". Poate se va lega ceva intre voi.