| luminita36 a întrebat:

Sal,daca imi place de un baiat de ceva timp si el ma stie si chiar vorbim si m-a adus de citeva ori acasa vorbind in serios, cum pot sa-i spun ca il iubesc sau ceva de genul asta, daca el cred ca are prietena, vreau sa fac primul pas cum pot sa incem? Ajutor.

5 răspunsuri:
| eXpreSSss a răspuns:

Hai sa iti raspund la intrebare, printr-o intrebare.

Tu sti ce este iubirea? ca sa ii spui la randul tau treaba asta?

| lexzor a răspuns:

Catalin02 traiesti in desene.

1. Te place
2. Il placi
3. Spune-i ca il placi
4. Nu pune o prietena sau sa spui la telefon.
5. Ii spui in fata
6. Fii foarte optimista cand vb. cu el
7. Nu mai sta acasa.
8. Ce dracu cauti aici? Du-te si cerei parerea si sa postezi aici cand o sa raspunda.

| rebelmonk a răspuns:

Mai cresti un pic si ai sa-ti dai seama singura.

| catalin02 a răspuns:

Intr-o seara cand te conduce acasa spune-i si saruta-l.

| luminita36 explică:

Eu stiu ce iubirea si?