| Eternal a întrebat:

Sal.De unde sa-mi gasesc dragostea?

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Dragostea nu se găsește, ci se construiește.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu o să găsești așa ceva în zilele noastre.

| neutrino a răspuns:

Intreaba si tu pe cei din gasca ta, ei de unde au facut rost, si ca esti si tu interest.

| Seepty a răspuns:

Dragostea, ce cuvat frumos. Ea o poti gasi in multe persoane precum in parinti, prieteni, animale sau alte vietati placute tie.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, dragostea ti-o gasesti in omul perfect, care te intelege la bine si la greu nu numai la sex!

Răspuns utilizator avertizat
| chakra8 a răspuns:

Cauta pe Mercador, s-ar putea sa mearga.

| izabela202020 a răspuns:

Dragostea adevarata nu se cauta ea vine din lucruri marunte! Nu o cauta stai calm ca va veni la momentul potrivit happy

| DidosMari a răspuns:

Dragostea nu o găseşti,ci vine de la sine. Atunci când o să te îndrăgosteşti de o persoană, o să simţi că poţi să îi spui orice, că el-ea te face să zâmbeşti. când eşti prin preajma lui-ei şi râzi încontinuu fără motiv. Şi poate o să simţi şi nişte fluturaşi in stomac (deci îţi recomand naftalină) şi dacă nu sunt fluturaşi sunt balauri şi e mai rău... Nu căuta dragostea, ea v, a apărea atunci când tu te aştepţi mai puţin. happy Succes

| SKRILLEXLOOGOo a răspuns:

Iti zic eu un sfat. nu te indragosti niciodata. o sa suferi iar dupa ce o sa suferi o sa-ti fie frica sa te mai indragostesti de altcineva!

| supermina a răspuns:

In cur la măta.