| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Fetele sunt irascibile si cateodata nervoase in perioada menstruatiei?

15 răspunsuri:
| LifeEternal a răspuns:

Da.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este o regulă de bază!
Pa, pa.

| adyta007 a răspuns:

Nu, doar fac presiuni pentru a vedea ciocanul penetration! FUNDA?

| Ofiintă a răspuns:

Nu neaparat, sunt nervoase dupa motive intemeiate ca si orice alta persoana!

| AngelWhite99 a răspuns:

Fetele sunt in multe feluri:nebune,rele, irascibile, nervoase, tafnoase, suparacioase, plangacioase, si asta in multe perioade dar la menstruatie? asta-i ceva nou.

| Maxim96 a răspuns:

Nu neapartat, dar depinde...

| anne2222 a răspuns:

Majoritatea da. Daca vrei s-o calmezi, here's an idea...

https://www.youtube.com/watch?v=PexleeoXNpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nervoase mereu.

| iubesc a răspuns:

Buna. Daca au un motiv bineinteles ca sunt irascibile, nervoase insa mentruatia nu are nicio legatura cu asta.

| mona a răspuns:

Da,sunt....si inca cum...

| Myvoiceroman a răspuns:

Irascibila si nervoasa inseamna tot aia. Fetele sunt irascibile cand au motive. Ca de exemplu, un prost in apropiere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,dar nu toate, asta deoarece organismul fiecarei femei este diferit.
Este din cauza SPM.(Sindromuluipremenstrual).
Te pup!

| anneannyy a răspuns:

Sunt mai fragile, mai nervoase, mai irascibile, depinde de la o fata la alta.

| NnDWtf a răspuns:

Nu neaparat, fetele sunt irascibile oricum daca au LTP.

*LTP - Lipsa totala de ****.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate întâmpla să fie mai irascibile/agitate/nervoase în timpul menstruaţiei.

Toate cele bune.