| FirstState a întrebat:

Sal, imi place de o fata foarte tare si vreau so impresionez cu ceva, cum am inteles din vorbele ei ca ii place dulcele, intrebarea este cind a sa ma intilnesc cu ea vreau sa-i dau niste flori si o ciocolata big grin fetelor voua var placea asa ceva?

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da.si cu toate astea nu se cucereste o fata doar prin cadouri, decat parvenitele.trebuie sa. i vorbesti frumos si sa te comportsi frumos cu ea.si poate chiar te va placea.succes!

| justmeesb a răspuns:

Daaa, sigur nu o sa dai gres, daca alegi o cutie de bomboane in forma de inima de la Milka o s-o dai gata, si flori si bomboane, o sa fie ca si a ta.

| FirstState explică:

Eh, daca nu vor fi in forma de inima nu-i nimica?sad

| catalin13 a răspuns:

Sfatul meu, este sa fii tu insuti, sa nu incerci sa pari altceva decat esti, acesta este cel mai bun mod de a impresiona o fata, crede-ma, functioneaza ft bine.

| SeRgYuCk a răspuns:

Ma da cum sa pui asa intrebari... ia intreab-o pe maicais at pe taicato dale duma pe fatalaughing

| SeRgYuCk a răspuns:

Scz ma nu tie am vrt sa iti las msj la ala de 14 ani cu penisu lui de 13laughing

| silviakta a răspuns:

Nu sincer nu cel mai frumos cadou pe care poti sa il dai unei fete este cand nu te vede sa faci in asa fel da foarte repeede sa o saruti k asa nu te poate uita laughing