| Alecsaandrra a întrebat:

Imi place mult de cel mai bun prieten al fostului meu iubit sad
Ce sa fac? sigh
funda!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca baiatul dovedeste ca are cap, nu va sta cu tine
La baieti prietenia e mai importanta ca la fete
Si mi se pare normal
Niciodata nu se cupleaza cu fostele pentru ca e imposibil sa nu se intample ceva ce va pune prietenia sub semnul intrebarii

| elena a răspuns:

Mai, frate, dar nu te poti rupe de ...scuza-ma, de "gasca" prietenului tau, s-au terminat baietii pe lumea asta? Uita-te in jurul tau, roiesc pur si simplu, un semn trebuie doar sa dai si se aduna imediat in jurul tau.
Ce sa faci? Sa te rupi de trecut... ti-ar place sa fii subiect de discutii intre ei, mai exact, sa te barfeasca, cum te-ai purtat cu unul si cum te descurci cu altul? Zau, crede-ma, nu merita!

| foxi a răspuns:

Poti face orice! Daca e fost iubit...

| Hannibal_8732 a răspuns:

Daca ei vor sa ramana prieteni eu zic sa iti vezi de treaba ta.cu siguranta intre ei nu va mai putea fi aceeasi prietenie dupa aia

| bloodlover66 a răspuns:

In dragoste si razboi totul e permis. S-ar putea ca fostului tau prieten sa nu-i prea placa asta dar nu ma pot pronunta concret dat fiind ca nu-l cunosc. Exista 2 optiuni ori nu se supara si nu va interveni ori exista psobilitatea sa intre in conflict cu prietenul sau. Sper ca te ajuta. Succes