| andrei4you a întrebat:

Sal ma am in clasa o fata fums foc` si mi`sto arata cool si am dat multe sms am zis esti fums vrei sa fii cu mine?

te iubesc mult si chestii de astea si am suna`to si a zis esti dragut va rog puteti sa`mi spuneti ce sa fac s ` fie cu mine

6 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Se pare ca t asteapta... d c o faci sa mai astepte... t duci. o inviti la o prajitura,,, inghetata p o terasa...si d acolo.stii u c sa faci...avansurile.succes

mlm
| mlm a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i ce sentimente ai pentru ea, asa vei vedea si reactia ei, apoi totul va decurge ca la carte.Bafta multa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-am inteles nimic. Oricum nici cea mai fraiera fata nu te va lua in serios daca ii spui ca o iubesti inainte de a 3-43 luni de relatie.

| anonim a răspuns:

Pai in primul rand, invata sa te exprimi.si numai dupa aceea intalneste-te cu ea.

| Roxanne a răspuns:

Pentru inceput un buchet de trandafiri ar fi perfect! Crede-ma ca sunt sigura de reusit!
Baftahappy

| andrei4you explică:

Poi da dar para simt ca nu pot sa-i spun in fata ce simt despre ea nu`s ce sa fac`...