| SweetHeartAlly a întrebat:

Sal mi-a venit acum in minte o prietena mi-a spus ca a facut pentru prima oara dragoste si a fost virgina si cand a dezvirginat-o nu ia curs sange si apoi am intrebat pe mai multe prietene si la unele din ele nu i-au curs nici lor dc? la unele curg la altele nu explicati-mi va rog cher nu inteleg

5 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Asa este organismul/pasarica fiecareia. nimeni nu e la fel. nici la pasit nici la scula (imi cer scuze dar na) nici la sani nici la nimic. fiecare lucreaza in felu lui.

| FrozEenSoul a răspuns:

Salut, asa sunt ele. Adica la unele fete curge mult, la altele foarte putin, la altele nu curge, la altele curge si cate 2-3 zile ( cate un pic), la altele dupa 20 de min. Nu e o problema, asa se intampla, altele au himenul elastic si nici nu se rupe repede (mai rare fetele alea) Bafta, Funda?

| alexuta4you a răspuns:

Sal explicatie concreta doar un medic poate sa-ti dea dar eu cred ca depinde de organism si eu stiu multe fete la care nu dar sunt unele care au sangerat destul de mult

| FesCuDungi a răspuns:

Dupa cum s-a scris si mai sus, poate ca fata "era extrem de relaxata"! himenul fetelor nu este la fel! unul poate fi mai flexibil altul mai gros! pe langa asta... depinde si cat de dotat a fost baiatul respectivhee hee

| DarkStarGW a răspuns:

Pentru ca au himenul mai gros sau mai flexibil sau poate a fost extrem de relaxata