| Alecsaandrra a întrebat:

Prietenu meu se duce in seara asta la bal sad ma invitat si pe mine dar nu ma lasa mama pentru ca am mai fost la un bal pana acum.
Imi este teama sa nu ma insele. si sa nu-l pierd sad
Niste parerei? :-

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Stiu stiu. te roade gelozia ai?
n-ai ce sa faci.iti imaginezi ca ai incredere, incearca oricati nervi ai avea sa te controlezi, te uiti la un film si incerci sa nu te mai gandesti la ``ce ar putea face el``in timpul asta.

| Visecolorate a răspuns:

Daca el a vrut sa vi si tu nu cred ca ar trebui sa-ti faci atatea pb. Mai rau era daca nu iti spunea nimic si se ducea fara sa stii.

| WhiteRose a răspuns:

Nu cred ca o sa te insele la un bal, depinde ce gen de persoana este.
Daca vrea sau te inseala, o poate face oriunde.
Ar trebui sa ai mai multa incredere in el, daca tie ti se pare sincer, sau, daca iti da de banuit, nu stiu, cerceteaza-l mai bine

| alexa007 a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna
tu ar trebui sa-l cunosti mai bine si sa stii daca ar face asta sau nu
ar trebui sa ai mai multa incredere in el

| sweetgirl9 a răspuns:

Daca chiar te ube...chiar daca se duce la alta pentru o noapte tot vine la tine ca stie ca u esti fetita; lui care o iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las fata e naj sthyu cum e...si maica mea nu ma lasa pentru ca saptamana trekutha am intarziath jumathe d ora acasa ca am fost la ziua kuiva nah si eu am nij nervyysadsadsadcryingsadceva parery plzplzplzl

| maddyss a răspuns:

Pai.
daca chiar te iubeste.
si daca tu simti asta.
nu o sa te insele niciodata.
si chiar daca o face. o sa se intoarca sa tine.
iar daca nu o afce.
inseamna ca nu tea meritaat.
:X