| Robert_5400 a întrebat:

stie cineva cand apare assassin's creed 3 nu ma refer la broterhood nici la revelations ele fac parte din AC2 ma refer la 3 cel in care se zice ca vom juca cu desmond plz stie cineva
Funda

5 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Assassin's Creed III va fi lansat pe 31 octombrie 2012, pentru PC, Xbox 360 şi PlayStation 3.

| paulboy a răspuns:

Apare pentru PC in 20 noiembrie, ( 4 zile), si pe Xbox360 si PS3 a aparut in 31 octombrie

| Aurelian_Avram_1997 a răspuns:

Du-te pe siteul asta http://www.descarcagratis.com/jocuri/assassins-creed-3/ unde spune cum este jocul, cand apare, cu cine joci si altele

| Oase_Florin_1979 a răspuns:

Stiti daca ete si fim cu Assassin's Creed 3 si daca nu cind apate ca am vazut trailerul

| MinecrAFTmAN a răspuns:

Apare pe 31 octombrie 2012