| alyalexxa a întrebat:

Sal sunt alexa am 15 ani. si imi place de un baiat din scoala mai sunt cateva zile si incepe scoala nu stiu cum sa ii atrag atentia nu stiu ce sa fac daca ma puteti ajuta cu sfaturi. mersi mult

Răspuns Câştigător
| simina_7679 a răspuns:

Daca tu crezi ca acel baiat te place cum il placi si tu pe el, atunci incearca sa filtrezi cu el uite-te atent la el cand trece pe langa tine, zambeste-i fermecator si incearca sa vorbesti cu el incearca sa il tragi de limba.sa vezi daca si el te place sau te place doar ca pe o simpla amica.succes:*

11 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Schimbă-ți look-ul, stilul vestimentar într-unul mai cool, fi veselă tot timpul, dacă ești în aceeași clasă cu el încearcă să răspunzi la ore (îi atragi atenția așa), treci pe lângă el (ai grijă să nu exagerezi ca să nu pari o disperată), fi drăgutză cu toată lumea etc. Baftă!

| lolly_3072 a răspuns:

Hey, tu sti ceva de proful x? am auzit ca nu preda bine...
auzi colega aia a ta chiar a mers la olimpiada aia?
tu cu cine faci la materia x?
sau. te plac vrei sa iesi cu mine?happy

| Atotstiutorul a răspuns:

Cumpara-i o motocicleta Aprilia RS 125cc v-a fii prietenul tau pana la 18 ani cand va trebui sa ii cumperi o masina.

| Anakatsu a răspuns:

Te razi in cap sigur ii vei atrage atentia :X

| vaa a răspuns:

Invarte te in cercul lui de prieteni.

DAca practica vre un sport, practica l si tu, sau da te macar interesata.

Uita te la el, da i priviri usoare. Da' nu te holba.

Poarta ceva frumos care sa i atraga atentia(nu fuste scurte sau chestii), si sa te tina minte : esarfa.

| vaa a răspuns:

A.
si BAFTA!
Nu fi rusinoasa.Esti o fata frumoasa si minunata care sigur va reusi.

| Fllly a răspuns:

Fii cat mai naturala

| de a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te bagi in seama cu el pe mess, sau de ce nu fata in fata, iar apoi sa-i spui ca il placi.

| ecstasy:* a răspuns:

Cel mai simplu te duci asa frumos la el si faci cunostinta acel baiat chiar va aprecia asta daca e si el interesat si veti tine legatura in continuare si ai sa te bagi sub pielea lui sper ca te-am ajutat succes

| alyalexxa explică:

Ms mult pentru sfaturi happyhappyhappy

| lucian_5250 a răspuns:

Corect ar fi sa il intrebi dar in caz ca esti prea timida pune pe altcineva sa intrebe de preferat un prieten de-al lui si ieu am facut astac am intrebat si ia i-a spus ca nu ie genul iei supges