| Florii_7677 a întrebat:

Sal`tare! ce faceti? putin ajutor? stau cu un baiat in zodia racului. oricum e ciudatel :d de ce zic asta? pentru ca atunci cand iesim pe afara doar vorbim ( in majoritatea timpului ne contrazicem in gluma), sau el se arata ceva mai indiferent ca mine. intotdeauna iesim si cu alti prieteni si atunci cand vine vremea sa plec ma saruta & azi de dimineata am iesit putin si m-a sarutat apoi m-a pupat pe frunte ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai spune-i ce asteptari ai de la el.ce vrei, poate el asa stie sa se comporte, iar daca tie nu-ti place spune-i si ajuta-l si tu sa se schimbe...

| flower_4688 a răspuns:

Nu imi pot da seama... cu siguranta e ciudatzelhee hee

| flower_4688 a răspuns:

Eh :-J poate totusi te place smug dar spune'i ce gandesti, ce asteptari ai tongue poate se va schimba ceva smug succes. big grin :*