| alexsv23 a întrebat:

Sal.tocmai am cunoscut o fata de 2 zile.de fapt ne stiam de la scoala. dar nu ne vorbeam.eram cu un prieten acum 2 seri si am stat cu ea si mai multe prietene dea ei. ea stie cum ma cheama dar nu stia care dintre noi is.si i-am zis ca eu.am stat pe afara ne-am simtit bine am glumit.si am conduso acasa.cand am intrat pe mess ea avea deja id meu.si am vb cu ea.si imi dadea multi :*. am facut rost de nr ei si am sunato sa iasa afara. a iesit in cele din urma.eu eram cu prietenul meu si ea singura. a mai venit apoi o prietena de a ei. ea mai vb si cu prietenul meu pe mess.sincer.o plac. dar ma intreb. daca ea ma place pe mine.sau pe prietenul meu. ajutati-ma. spuneti cum sa o abordez. ce sa ii zic pe mess. i-am zis sa mai iesim pe afara si a acceptat. dati-mi niste sfaturi.multumesc.

4 răspunsuri:
| rules1234 a răspuns:

Cel mai bine este sa tio tragi cu maicasa inainte ca sai dai indiciii despre "salamul" tau si despre "pliculetul cu gelatina daca este puternic" dar oricum acum serios trebuie sa o lasi sa deschida un subiect si pana se intareste o relatie intre voi sa o aprobi la tot ce zice eawinking success

| Deea10_8134 a răspuns:

Buna! Pai continua sa vorbesti cu ea despre orice subiect ca de ex: scoala(dar nu mult ca sa nu o plictiseti), muzica, profesori, ce ii place sa faca, daca face vreun sport etc.Si continua sa iesiti afara, iar atunci cand sunteti afara uita-te in ochii ei, zambestei, vorbestei frumos, spune glume etc.Incearca sa iti dai seama daca te place urmarind comportamentul ei. daca se uita la tine, daca iti zambeste. Tu in tot acest timp ar trebui sa ii dai mici semne ca iti place de ea si cand consideri ca sunteti cat de cat prieteni, poti sa o intrebi: Ai prieten, iti place de cineva, iti place de prietenul meu.Cand sunteti singuri, la sfarsit cand o conduci acasa o poti pupa pe obraz, apoi in alta zi poate pe gura, dar sa faci asta doar daca esti cat de cat sigur ca te place si tine la tine.Mult succeshappy

| miCutZa_5604 a răspuns:

Mai vorbiti, iesiti impreuna iar la un timp o sa iti dai singur seama daca te place.Adica vreau sa spun ca daca cu adevarat ea te place atunci cum te porti tu cu ea cum ii zimbesti tu asa si ea ar trebui sa se poarte. sper ca am fost de ajutor. poate primesc si fundita? succes!

| alexsv23 explică:

Da ne-am uitat unul la altu si ne-am zambit.am facut cam tot din ce spui deea10.cand am conduso am si sarutato pe obraz. o sati urmez sfaturile.ms