| Flavy007 a întrebat:

Sal TPU am o fosta(12 ani avem amandoi) care vreau sa ma impac cu ea asa ca am intrebat-o daca vrea sa ne impacam si atunci ea a spus "nu ca nu ma lasa mama sa mai am iubit pana in clasa a 7-a" si acum dupa cateva zile dupa ce am intrebat-o am vazut pe pagina ei de facebook ca este intr-o relatie si au mai intrebat-o si alti prieteni daca are iubit si ea a spus da. eu ca sa fiu sigur am intrebat-o daca are iubit sa imi spuna (ca intai ma intrebau prieteni aia pe mine daca are iubit si eu bineinteles ca spuneam nu si motivul si dupa ce o intrebau pe ea eu picam de prost) si atunci mi-a spus nu si o tot intreb si spune nu dar pe facebook tot "intr-o relatie" apare si prietenilor mei tot ca are iubit le spune si mie la fel ca nu are si eu nu stiu daca sa o cred pe ea sau pe prietenii mei

HELP PLEASE!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iflirius a răspuns:

Când vă văd p-ăștia de 7-13 ani cu poveștile voastre de dragoste și probleme în relație îmi vine greața mă.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Eu la 12 ani ma ofticam ca pierd la ascunsa...
Las-o ma ca nu stie ce vrea e o copila, si tu la fel. Traieste-ti, frate, copilaria nu te otravi cu prostiile astea ca daca te prefaci ca suferi la varsta ta chiar o vei face, din pacate. Stii vorba "daca te dai drept cineva vei deveni acel cineva"
Bafta!

| Larisssaa a răspuns:

Poate ca te-a mintit ca nu o lasa doar ca sa scape de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| criss02 a răspuns:

Cred ca te-a mintit la partea cu mama ei.Pot fii mai multe motive(cum ar fi:nu te mai place, a gasit un baiat care e mai mult genul ei, sau cand a spus partea cu mama ei avea deja alt iubit sau va placea-ti foarte mult si va intalnea-ti zilnic si s-a plictisit de tine) nu te supara.Mult noroc!winking

| Zakia a răspuns:

Dacă prietenii tai sunt de încredere ar trebui sa ii crezi pe ei. Probabil faza cu "nu ma lasă mama" a fost un pretext sa scape de tine, poate ea crede ca ciorba reincalzita nu mai are același gust. Dacă chiar o placi continua sa vorbești cu ea happy si îți va explica de ce si-a pus pe facebook "intr-o relație ". Mult noroc si sper ca ti-am fost de ajutor.