| Whitecore a întrebat:

Sal TPU.
Am o prietena ce sta cu mine pe strada.Ne vedem aproape in fiecare zi si ne intelegem foarte bine, iar acum o saptamana a plecat la munte.Noi in timpul asta vorbeam la telefon si prin mesaje, iar ieri imi spune daca vrem sa fim impreuna.Eu i-am raspuns ca da, dar ideea e ca nu stiu cum sa incep aceasta relatie.Ma ajutati cu niste sfaturi?

Dau FundaVOT!

P.Sbig grinaca puneti raspunsuri idioate gen uite-l si pe asta, nu va mai obositi.

Răspuns Câştigător
| OlariuRox a răspuns:

Wow pai,cand va intalniti mergeti la un suc,te apropi de ea incet si o saruti suav, imi mangai fata, ii faci complimente, incepi sa o ti de mana pe strada, ii soptesti la ureche vorbe frumoase.Iti trimiti sms de dragoste, la urmatoarea intalnire poti sa-i cumperi un trandafir si sa-l compari cu ea.

4 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Sa incepi o relatie nu este deloc greu. Iesi cu ea in oras, stati de vorba, tineti-va de mana, ii poti arata ca esti romantic prin modul in care o saruti si unde o saruti (te sfatuiesc sa cauti pe internet cum se saruta o femeie, o sa te ajute foarte mult si ei o sa ii placa), din cand in cand spune-i cat de frumoasa este (nu prea des pentru ca apoi o obisnuiesti asa si pretentia ei va creste foarte repede si foarte mult), etc.

Nu este greu, dar este mult de spus.
Be smart and have fun.winking

| mimiwewem a răspuns:

Mergeți la un suc, vorbiți, poate se iese cu săruturi.

| elComandantee a răspuns:

Cum dracu să fii aşa de proastă să întrebi un băiat daca : "Vrei să fim împreună? "